07-11-2019 15:30 Польща U20 2 -  3 Мінські Зубри
08-11-2019 15:30 Мінські Зубри 2 -  1 Литва U20
09-11-2019 11:00 Польща U20 3 -  2 Литва U20
14:30 Україна U20 2 -  3 Мінські Зубри

ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ та ПАРТНЕРИ

Анонс 15 туру чемпіонату України серед чоловіків

11.11.2019

Вже завтра, 12 листопада, чемпіонат України серед чоловіків повертається після тижневої міжнародної паузи, в рамках якої свої перші навчально-тренувальні збори та турніри провели націо
Національна збірна команда України займає друге місце на естонському турнірі

10.11.2019

Збірна України завершила виступи на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який проходив в естонському Талліні. Вигравши свою групу, українці в матчі за перше місце зійшлися з переможцем групи В
Мінімальна поразка молодіжної збірної України

09.11.2019

Гра розпочалася з обопільних атак команд. Ближче до середини першого періоду Артем Целогородцев відкрив рахунок  На другій хвилині другого періоду капітану команди Сергію Логачу вдал
Перша перемога України на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup

09.11.2019

Національна збірна команда України здобула першу перемогу на міжнародному турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, обігравши команду Естонії з рахунком 3: 2. Як і у вчорашньому матчі проти збірної
Молодіжна збірна команда України поступається збірній Польщі у рамках турніру 4-ох націй

08.11.2019

8 листопада у Броварах на арені «Термінал» відбувся другий матч української молодіжної збірної команди у рамках турніру 4-ох націй. Українці поступилися молодіжній збірній Польщі з рах
Катерина Машевська та Андрій Еклема зробили символічне вкидання на першому матчі молодіжної збірної команди України

08.11.2019

Символічне вкидання на першому матчі молодіжної збірної команди України у рамках турніру 4-ох націй зробили старший лейтенант Збройних сил України Андрій Еклема та  директорка по кому
Молодіжна збірна команда здобуває свою першу перемогу на турнірі 4-ох націй

08.11.2019

7 листопада у Броварах стартував турнір 4-ох націй. Молодіжній збірній команді України вдалося відібрати перемогу у збірної команди Литви у серії після матчевих кидків. Ні в основний ча
Національна збірна команда програє у першому матчі турніру Turkish Airlines Baltic Cup

07.11.2019

Сьогодні на арені «Тондіраба» в Таллінні національна збірна команда України поступилася в овертаймі збірній команді Литви. Це був перший матч головної команди нашої країни на турнірі T
Остаточний склад національної чоловічої збірної команди на турнір в Естонії

07.11.2019

Наша національна чоловіча збірна команда вже вирушила до Таллінна, де з 7 по 10 листопада відбудуться матчі Turkish Airlines Baltic Challlenge Cup. До складу команди увійшло двадцять два хокеїсти: два вор
Призначення суддів на турнір 4-ох націй

06.11.2019

Вже сьогодні розпочнуться матчі турніру 4-ох націй, на якому наша молодіжна збірна команда України буде боротися за кубок переможця зі збірними командами Литви та Польщі, а також з клубн
Кривбас-Дніпро 3 : 1 Сокіл