ЗІГРАНІ МАТЧІ

НАСТУПНІ МАТЧІ

«Маріуполь» здобув третю звитягу в сезоні, обігравши вдома «Білий Барс»

22.11.2020

«Маріуполь» переміг «Білий Барс» у десятому турі національної першості з хокею з шайбою. На 7-й хвилині протистоянні «сталеві чайки» відкрили рахунок зустрічі – відзначився Рінат Дурд
«Краматорськ» відновив паритет в очних зустрічах із «Соколом»

22.11.2020

«Сокіл» не впорався із «Краматорськом» у їхньому другому за три дні матчі в чемпіонаті України. Кияни провели доволі впевнено перший період. Після його екватору рахунок відкрив Богдан
«Донбас» удруге в сезоні обіграв чинного чемпіона «Кременчук»

21.11.2020

«Кременчук» удома поступився «Донбасу» в десятому турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Рахунок зустрічі відкрили якраз господарі майданчика. На четвертій хвилині Андрій Денискін
«Крижані Вовки» провалили перший період і поступились «Дніпру»

21.11.2020

«Дніпро» на виїзді обіграв «Крижаних Вовків» у десятому турі чемпіонату України. У першому ж періоді «вовки» потрапили під сильний пресинг «щук», який завершився трьома голами на раху
«Сокіл» здобув третю перемогу поспіль, обігравши вдома «Краматорськ»

20.11.2020

«Сокіл» виявився сильнішим «Краматорська» в першому очному матчі команди в нинішньому сезоні чемпіонату України. Уже в стартовому періоді кияни створили собі зручний гандикап у дві ш
«Маріуполь» дотиснув «Крижаних Вовків» в овертаймі й обіграв їх удруге в сезоні

19.11.2020

Дебютант чемпіонату України «Маріуполь» вдруге в сезоні переміг «Крижаних Вовків». Цього разу в дев’ятому турі національної першості. У стартовому періоді команди обмінялись закинут
«Дніпро» не залишив шансів «Білому Барсу» в другому періоді й здобув четверту перемогу в сезоні

19.11.2020

«Дніпро» обіграв на виїзді «Білий Барс» у дев’ятому турі чемпіонату України. Розмочити рахунок командам вдалось лише в середині стартового періоду – першими відзначились херсонці. Н
Чемпіонати світу за участю збірних України скасовано через пандемію COVID-19

19.11.2020

Рада Міжнародної федерації хокею з шайбою (IIHF) прийняла рішення щодо скасування низки міжнародних змагань у сезоні-2020/2021 у зв’язку з погіршення епідеміологічної ситуації у світі. У 2021
Шафаренко: «За рахунку 3:0 сказав хлопцям, що не треба дивитись на табло, а треба грати». Коментарі тренерів після матчу «Сокіл» – «Донбас»

18.11.2020

Столичний «Сокіл» обіграв «Донбас» з рахунком 3:1 у дев’ятому турі чемпіонату України. Так, столична команда вперше в сезоні здобула звитягу над підопічними Ігоря Чибирєва, а також пере
«Сокіл» уперше за 7 років обіграв «Донбас» і перервав його переможну серію

18.11.2020

«Сокіл» удома взяв матч-реванш у «Донбасу» в 9-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Зі стартових секунд першого періоду господарі майданчика активно пресингували опонентів, що в