«Крижані Вовки» в серії булітів поступились «Соколу»

«Сокіл» здобув домашню звитягу над «Крижаними Вовками» в 26-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Столичне дербі традиційно видалось дуже напруженим і до останнього зберігало в собі інтригу, хто ж вийде з цього поєдинку переможцем. Головним героєм стартового періоду був голкіпер «вовків» Андрій Стельмах, який стримував наступ нападників «соколят». Гості, у свою чергу, мали шанс закинути шайбу під завісу 20-хвилинки, однак атаку Микити Шабанова парирував Дмитро Кубрицький.

Сценарій другого періоду розвивався за подобою першого. У рівній боротьбі жодна з команд не зуміла підступитись до воріт опонента, тож цифри на табло залишились незмінними – 0:0.

У заключному ж ігровому відрізку «вовки» спромоглися першими реалізувати момент біля воріт своїх візаві – відзначився Шейн Хеффернен. Але на цьому крапку в матчі команді Ігоря Архипенка поставити не вдалось – втрутився Антон Рубан, який відновив паритет, пробивши захист Стельмаха. Так, гра перейшла в додатковий час. 

В овертаймі знову жодна з команд не змогла відзначитись результативними діями, тож долю протистояння визначали в серії булітів. Тут влучнішими були гравці «Сокола», які переграли опонентів 3:2. У складі «соколят» голи провели Андрій Смирнов, Єгор Кузьменко та Рубан, а у «вовків» – Костянтин Карпов і Данило Булах. 

Як результат – 2:1 і перемога «Сокола». Ця звитяга стала для колективу Олега Шафаренка третьою над «Крижаними Вовками» та вісімнадцятою загалом у нинішньому сезоні.


«Сокіл» – «Крижані Вовки» 2:1ПБ (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Хеффернан (Анкудінов), 49:09; 1:1 – Рубан (Кузьменко), 52:20; 2:1 Рубан (переможний булліт).