Дубль Микити Буценка дозволив «Донбасу» знов вийти вперед у фінальній серії з «Кременчуком»

Донеччани перервали двоматчеву безгольову серію

Сьогодні, 16 жовтня, в Кременчуці відбувся п'ятий поєдинок фіналу плей-офф чемпіонату України між «Кременчуком» та «Донбасом». До цієї зустрічі рахунок в серії до чотирьох перемог між клубами був рівним - 2:2.

У п'ятому матчі серії, на відміну від ігор в Дружківці, команди були більш мотивовані і активні в своїх діях. Хокеїсти раз по раз обмінювалися небезпечними випадами, але надійна гра воротарів не дозволяла відкрити рахунок у зустрічі.

Але все ж першими в цьому поєдинку закинули господарі майданчика - Дмитро Созонов прошив Іллю Андрюхова, оформивши своїй команді перевагу. На першу перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь "городян".

Відіграватися донеччани почали тільки під кінець другої двадцятихвилинки і з точністю повторили сценарій перших двох матчів в Кременчуці. Спочатку Микита Буценко після відмінного пасу від Іллі Коренчука добив шайбу в порожній кут воріт і зрівняв рахунок, а потім Андрій Сигарєв відмінним маневром вивів донеччан уперед.

Варто було тільки вийти вперед донеччанам, як вони ще більше активізувалися після двох "сухих" матчів. І вже через 4 хвилини в третьому періоді Микита Буценко зробив дубль і збільшив перевагу «Донбасу» до двох шайб.

Під кінець основного часу гри «Кременчук» замінив голкіпера на шостого польового гравця і зміг відіграти одну шайбу зусиллями Андрія Денискіна, але на більше у кременчужан не вистачило сил, і матч закінчився перемогою «Донбасу» з рахунком 3:2.

Таким чином, «Донбас» знов вийшов вперед у фінальній серії плей-офф, а серія знову переїжджає в Дружківку, де 18-го жовтня о 18:30 відбудеться шостий матч.

Пряма трансляція матчу буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.


«Кременчук» - «Донбас» 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Рахунок в серії 2:3

Шайби: 1:0 Созонов (Леонов, Хрішпенц), 13:22; 1:1 Буценко (Мільохін, Коренчук), 36:24; 1:2 Сигарєв (Бірюков, Монс), 38:05; 1:3 Буценко (Коренчук), 44:08.

Кременчук: Новицький (Гордюшин). Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Толстушко, Савицький – Варава. Кисельов (К) - Серанов - Тютченко, Леонов - Пукс (А) - Созонов, Гриценко (А) - Волков - Чемерілов, Коробов - Дубінін - Денискін.

Донбас: Андрюхов (Дьяченко). Кутугін - Григор'єв, Кожевников - Кобелєв, Пангелов-Юлдашев - Журавльов; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарєв, Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Разумов - Захаров (К) - Костіков.

Джерело: сайт УХЛ