"Дніпро" впевнено обігрує "Крижаних Вовків"

Сьогодні, 13 листопада, на київській арені «Шалетт» відбувся другий матч 15-го туру чемпіонату України, в рамках якого зустрічалися місцеві «Крижані Вовки» і херсонське «Дніпро».

З перших хвилин херсонські хокеїсти заволоділи ініціативою на майданчику, задали темп і продемонстрували відмінну комбінаційну гру. Як результат - вже до одинадцятої хвилини гості вели з рахунком - 3:0. Дубль оформив Олександр Шибаєв і ще одну шайбу закинули Валентин Сірченко.

Другий і третій періоди стали продовженням київського розгрому. Херсонські хокеїсти закинули ще десять шайб. Варто відзначити, що кияни не опустили рук і змогли трохи підсолодити гіркоту поразки, забивши два голи.

Рахунок матчу - 2:13 на користь «Дніпра». Підопічні Дмитра Підгурського, обходять «Донбас» і займають друге місце в чемпіонаті. У свою чергу, «Крижані Вовки» залишаються на п'ятому місці.

«Крижані Вовки» (Київ) - «Дніпро» (Херсон) - 2:13 (0:3, 0:4, 2:6)

Шайби: 0:1 - Шибаєв (Ліпсбергс, Жвачкін - більш.) - 4:01, 0:2 - Жвачкін (Шибаєв, Ліпсбергс) - 9:43, 0:3 - Сірченко (Василенков, Чернишенко) - 10:29, 0:4 - Дорофєєв (Ліпсбергс, Жвачкін) - 20:34, 0:5 - Шибаєв (Жвачкін, Дорофєєв - більш.) - 23:19, 0:6 - Бєлоусов (Василенков, Каракулько) - 30:40, 0:7 - Дорофєєв (Янішевський, Шибаєв - менш.) - 37:38, 0:8 - Дорофєєв (Шибаєв, Жвачкін - більш.) - 44:58, 1:8 - Федосов (Чуйков, Черемнов - більш.) - 45:46, 1:9 - Коваленко (Каракулько, Василенков) - 52:25 1:10 - Василенков (Каракулько, Коваленко) - 53:07, 1:11 - Декало (Шибаєв, Ліпсбергс) - 54:33, 1:12 - Ліпсбергс (Шибаєв, Жвачкін) - 57:23, 2:12 - Дворник (Овчінніков, Андрющенко) - 58:08, 2:13 - Чернишенко (Янішевський, Луговий) - 58:28.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов, з 30:40); Сисак - Федосов, Боронило - Фроленко (А), Воронін (А) - Лісін, Тонковід - Курпіч; Черемнов - Чуйков - Шабанов, Колядинський - Дворник(К) - Рудгард, Овчінніков - Воробйов - Андрющенко, Савицький - -.

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв - Декало, Бєлоусов (А) - Сірченко, Афанасьєв (А) - Шулешов, -; Жвачкін (К) - Шибаєв - Ліпсбергс, Каракулько - Чернишенко - Василенков, Янішевський - Ромащенко - Коваленко, - -.

Джерело: uhl.ua