«Білий Барс» вдома вириває перемогу в «Крижаних Вовків»

У першому періоді господарі арени взяли ініціативу в свої руки і розпочали осаду воріт Максима Дуве. Але він добре справлявся зі своїми обов’язками, та не дозволив барсам розпечатати свої ворота у першому періоді. І навпаки, коли не закидаєш ти, то закидають тобі – під кінець періоду барси пропустили атаку і Микола Дворник відкрив рахунок у матчі.

На початку другого періоду барси продовжили атакувати і це принесло їм результат – Артем Грабовецький на 23 хвилині зрівняв рахунок. До речі, відмітимо, що молодий захисник «Білого Барсу» закинув свою першу шайбу у дорослому чемпіонаті!

Надалі малюнок гри не змінився, але шайба вперто не йшла у ворота вовків, і таким чином другий період закінчився з нічийним рахунком – 1:1.

Початок третьої двадцятихвилинки також розпочався атаками барсів. І, нарешті на 45 хвилині Ігор Шаманський закинув другу шайбу у ворота суперника.

В останні дві хвилини гості зняли воротаря, та спробували зрівняти рахунок, але «Білий Барс» вистояв і записав другу перемогу на свій рахунок в чемпіонаті України.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Дворник (Колядинський, Курпіч, 18:42). 1:1 Грабовецький (Ружніков, 22:10). 2:1 Шаманський (Бабинець, Алексюк, 22:10).

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Ядловський - Васильєв, Гребеник - Алексюк (А), Таран (А) - Грицюк, Собко – Петрошенко. Куцевич (К) - Шаманський - Бабинець, Шиманський - Качан - Середницький, Лесніков - Ружніков - Бородай, Грабовецький - Симчук - Зозовський.

«Крижані Вовки»: Дуве (Романов). Воронін (А) - Лісін, Курпіч - Тонковид, Федосов - Сисак, Фроленко – Четиркін. Удовиченко - Чуйков - Воробйов, Колядинський - Дворник (К) - Рудгорд, Шабанов - Маландін - Мікульчик, Овчинников - Андрющенко - Луценко.