Показати
Заголовок Автор Перегляди
«Маріуполь» здобув третю звитягу в сезоні, обігравши вдома «Білий Барс» Автор: Пресслужба 61
«Краматорськ» відновив паритет в очних зустрічах із «Соколом» Автор: Пресслужба 53
«Донбас» удруге в сезоні обіграв чинного чемпіона «Кременчук» Автор: Пресслужба 49
«Крижані Вовки» провалили перший період і поступились «Дніпру» Автор: Пресслужба 45
«Сокіл» здобув третю перемогу поспіль, обігравши вдома «Краматорськ» Автор: Пресслужба 64
«Маріуполь» дотиснув «Крижаних Вовків» в овертаймі й обіграв їх удруге в сезоні Автор: Пресслужба 58
«Дніпро» не залишив шансів «Білому Барсу» в другому періоді й здобув четверту перемогу в сезоні Автор: Пресслужба 55
Шафаренко: «За рахунку 3:0 сказав хлопцям, що не треба дивитись на табло, а треба грати». Коментарі тренерів після матчу «Сокіл» – «Донбас» Автор: Пресслужба 106
«Сокіл» уперше за 7 років обіграв «Донбас» і перервав його переможну серію Автор: Пресслужба 109